Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з поводження побутовими відходами на території Вишнівецької селищної ради ОТГ /13.12.2019/

Виконавчий комітет Вишнівецької селищної ради, з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпеченню контролю за дотриманням належного санітарного стану території селища, на підставі рішення оголошує конкурс на визначення виконавців послуг з поводження з побутовими відходами від населення та підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання на території Вишнівецької селищної ради (далі Конкурс):

1. Організатор Конкурсу: виконавчий комітет Вишнівецької селищної ради.

Юридична адресою: Тернопільська обл., Збаразький район, смт. Вишнівець, вул. Грушевського 6, 47313. тел. +38 03550 31263

1. Підстава для проведення Конкурсу: рішення виконавчого комітету Вишнівецької селищної ради № 83 від 13.11.2019 р. «Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг поводження побутовими відходами на території Вишнівецької селищної ради».
  2. Місце і час проведення Конкурсу, місце отримання конкурсної документації:

3.1. Місце і час проведення Конкурсу: приміщення Вишнівецької селищної ради, Тернопільська обл., Збаразький район, смт. Вишнівець, вул. Грушевського ,6; 20 грудня 2019 р. о 10.00 год. тел. +38 03550 31263

Відповідальний за проведення Конкурсу: перший заступник селищного голови Вишнівецької селищної ради Янкова Оксана Петрівна.

1. Кваліфікаційні вимоги до учасників Конкурсу.

Учасниками Конкурсу можуть бути об’єкти господарювання, установчими документами яких передбачено провадження діяльності у сфері поводження з побутовими відходами, що можуть забезпечити виконання обов’язків, визначених у частині другій статті 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (Права та обов’язки виконавця).

Кваліфікаційні вимоги:

• заява про участь у Конкурсі;
  • наявність матеріально-технічної бази;
  • вартість надання послуг;
  • досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів;
  • наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
  1. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з поводження побутовими відходами.

Послуги з поводження побутовими відходами надаються на всій території Вишнівецької селищної ради населенню, бюджетним установам, підприємствам та іншим споживачам. Загальний обсяг надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, що утворюються у селищі, становить 1800,0 т/рік.

Середня відстань від місць збирання побутових відходів до сміттєзвалищ (полігона ТПВ), розташованого на території Вишнівецької селищної ради по дорозі в с. Кривчики, – 4 км., по громаді-7 км. при умові централізованого вивезення ТПВ.

1. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

• Перелік населених пунктів, що входять до складу територіальної громади: 1 селище міського типу (Вишнівець) та 8 сіл (Бодаки, Бутин, Загороддя, Кинахівці, Мишківці, Поляни, Старий Вишнівець, Федьківці)
  • Площа населених пунктів територіальної громади – 74,74 км2.
  • Кількість домогосподарств (дворів) у кожному населеному пункті та загалом в територіальній громаді – 2917 домогосподарств;
  • Кількість населення Територіальної громади – 8130.
  • Кількість підприємств, фермерських господарств, які діють на території громади – 10.
  • Кількість закладів торгівлі та харчування, які діють на території громади – 67.
  • Кількість відділень банків, які діють на території громади –
  • Кількість підприємств, що надають послуги зв’язку на території громади -2.
  • Кількість та види закладів охорони здоров’я – 10(лікарні -1, амбулаторії- 1, ФАПи – 4, аптеки – 4):
  • Кількість та види, перелік закладів освіти – 10 (школи – 5, дошкільні заклади 4, позашкільні заклади – 1)
  • протяжність шляхів на території ОТГ становить 113,5км. в тому числі з твердим покриттям 77,5 км, 23 км інші ;
  1. Характеристика, включаючи потужність та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами:

– селищний полігон  – території Вишнівецької селищної ради по дорозі в с. Кривчики;

– площа полігону, що фактично зайнята ТПВ – 2 га.;

– підприємств сортування та переробки відходів – відсутні.

– Сільські полігони ТПВ одиниць – 1,

1. Спосіб, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

–  особисто або поштою (Тернопільська обл., Збаразький район, смт. Вишнівець, вул. Грушевського ,6, 47313. тел. +38 03550 31263);

«13» грудня 2019 року до 16:00 год.

Додаткова інформація щодо конкурсної документації – приймальна Вишнівецької селищної ради або за тел. +38 03550 31263

Голова конкурсної комісії з питань визначення виконавця послуги з поводження побутовими відходами

Віталій РИСЬ

СМІТТ