Оголошення щодо переможця конкурсу з визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Вишнівецької селищної ради ОТГ

Відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 631 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг», від 10.12.2008 р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» (зі змінами), від  16.11.2011 п. № 1173 «Про питання надання послуг з вивезення побутових відходів», 20 грудня 2019 року відбувся конкурс із визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Вишнівецької селищної  ради ОТГ.

Виконавцем послуг із вивезення побутових відходів визначено  комунальне підприємство «Комунгосп Вишнівець», строком на 12 (дванадцять) місяців.

Конкурсна комісія

Протокол засідання конкурсної комісії