Онлайн бізнес-майстерня “Ефективна співпраця з Німеччиною: секрети успіху”. Зареєструйтеся до 26.10.2020

З метою підвищення компетенцій менеджерів експортно- та імпортноорієнтованих підприємств області шляхом участі у коопераційних сесіях, у співробітництві з Програмою GIZ “Fit for Partnership with Germany” 29 жовтня 2020 року об 11:00 год. відбудеться онлайн бізнес-майстерня: “Ефективна співпраця з Німеччиною: секрети успіху” (програма заходу додається).

Під час заходу учасники зможуть отримати детальну інформацію про Програму GIZ та умови відбору суб’єктів господарювання для участі у коопераційних сесіях, з метою налагодження співпраці з німецькими підприємствами.

Коопераційні сесії у 2021 році відбуватимуться за наступними напрямами:

• – економічна кооперація (без галузевої специфіки);
  • – економічна кооперація у харчовій промисловості;
  • – Industry 4.0;
  • – економічна кооперація в секторі охорони здоров’я;
  • – економічна кооперація в сфері енергоефективності.

Посилання на участь у заході буде надіслано додатково. Зареєструватися на захід можна у Вишнівецькій селищній раді (каб.4), або за тел/viber 0989709015 до 26 жовтня ц.р.

Снимок