Освітній маркер Вишнівеччини 2021. Підсумкова зустріч керівників закладів освіти громади

До завершення 2021 року залишилися уже лічені години. Саме час підводити підсумки року, що минає, та окреслювати плани на майбутній 2022 рік.

Яким же був 2021 рік для освітньої та культурної галузей Вишнівецької громади?

Сьогодні керівники закладів освіти, культури зустрілися, щоб обговорити ключові питання, а саме:

1. Виконання плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради
  2. Обговорення плану роботи на наступний рік
  3. Підписання угоди між відділом освіти та радою об’єднаної профспілкової організації освітян Вишнівеччини та Збаражчини.

А на завершення наради за горнятком кави раділи успіхам, ділилися проблемами та тішилися від того, що кожен керівник сьогодні мав змогу повернутися у заклади освіти з новими ноутбуками, проекторами та екранами, дошками та дидактичними матеріалами. Безмежно вдячна усім працівникам відділу освіти, а насамперед, працівникам централізованої бухгалтерії за злагоджену роботу, підтримку та розуміння!

Звичайно, не всі очікування справдилися, але завжди є ВІРА в те, що все можливо, НАДІЯ на те – що все здолаємо, і ЛЮБОВ, яку дарує нам Господь.

Марія Погранична,

начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

Вишнівецької селищної ради