Освітній серіал від Дія “Держава без бар’єрів” для співробітників ОМС

дія цифрова освіта 2777

Реалiзацiя державної політики щодо розбудови безбар’єрного суспільства вимагає формування безбар’єрного середовища й інклюзії колективах та на робочих місцях, зокрема, на службі в органах місцевого самоврядування. Для розвитку професійних компетентностей посадових осіб місцевого самоврядування у сфері формування безбар’єрного простору Міністерством цифрової трансформації України з першої леді України Олени Зеленської, у партнерстві з офісом Радника-уповноваженого Президента України з питань безбар’єрності, Національним агентством України з питань державної служби, Громадською організацією “Безбар’єрність” та Програмою розвитку ООН в Україні розроблено онлайн курс у формі освітнього серіалу «Держава без бар’єрів».

Освітній серіал, який складається з 6 серій тривалістю кожної до 10 ознайомлює із причинами формування стереотипів щодо хвилин, безбар’єрності та інклюзії, інструментами, що дозволяють уникати упередженості в роботі, дотримуватися принципів безбар’єрності у спілкуванні з громадянами, а також спрямований на розвиток навичок iз застосування безбар’єрного пiдалення рішень.

Посадові особи місцевого самоврядування мають можливість навчатися за онлайн курсом у формі освітнього серіалу “Держава без бар’єрів”, який розміщено на національній онлайн-платформі для розвитку цифрової грамотності “Дія. Цифрова освіта” за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/barrier-free-government та Порталі управління знаннями за посиланням: https://pdp.nacs.gov.ua/.


 

На виконання листа Міжрегіонального управління 
Національного агенства України з питань державної служби 
у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях
від 23.02.2022