Останній дзвоник – і початок канікул, і бентежна мить розлуки…

Останній дзвоник… Скільки в цьому слові спогадів, радості, смутку, світлої печалі. Для одних цей день – початок веселих канікул, а для інших – бентежна мить розлуки зі школою.

Особливе хвилювання відчували учні четвертого класу, адже з нового навчального року вони вже не повернуться до своєї першої вчительки. Юним випускникам вручили дипломи про закінчення початкової школи, а вони подарували усім присутнім чарівний вальс.

Трепетно і урочисто прощалися зі школою одинадцятикласники.

Життя наче потяг. Зупинка під назвою «Школа».

А потім  чекає на нас невідомий маршрут.

Прощання щемить. І розчулені очі довкола…

Ми підемо далі, а про себе залишимо слід.

 

Випускники підтримали #краще дерево в землі, ніж кулька в небі і започаткували ще одну шкільну традицію: посадили калину.

Своїми виступами потішили танцювальний колектив «Веселка» та «Boys Band», який здобув Гран-прі на фестивалі-конкурсі ART-VISH 2019.

Директорка школи Борсук Л. М. висловила щирі слова подяки усім батькам, які долучились до ремонту школи під час весняних канікул. Добрі справи не залишаються непоміченими. Лариса Михайлівна подякувала благодійникам, які відгукнулись на листи-прохання і надали допомогу нашій школі. Подяку і символічний подарунок – книгу отримали Мусько С.В., Казновецький П.І. та Заремба Р.Ю., який був присутній на святі. Нехай ваша доброта та щедрість повернеться до вас сторицею.

Ось іще один рік відгомонів дитячим щебетанням. Кожному із нас він запам’ятався чимось особливим. Але ніякого суму від останнього дзвоника, адже він покликав всіх нас на найдовшу перерву, довжиною в цілісіньке літо.