Останній дзвінок лунав у всіх школах Вишнівецької громади

Свято останнього дзвінка у Старовишнівецькій школі

Свято останнього дзвоника – радісне й сумне водночас. Для першачків – це щастя ще непізнаваного смаку навчання та шкільної дружби, а для випускників – прощання з дитинством. Проте це завжди урочиста подія.

Весняний ранок. Йдуть до школи діти —
Школярики великі і малі.
Останній дзвоник, то ж в руках є квіти.
А діти ці, немов весна Землі…
Дзвінок востаннє нині пролунає
Для тих, хто вже сьогодні випускник.
А інших всіх зі школи відпускає,
Зробивши старшими усіх на цілий рік.
У них канікули, свобода-воля!
Чарівне літо, річка, море, ліс!
І ти тепер, як вітер серед поля,
Хоч прямо мчи, а хоч лети навскіс!
Останній день у школі! Чи ж не свято!
Попереду походи, ігри, сміх.
Книжок нових і радості багато,
Та різних інших небувалих втіх.

Свято останнього дзвінка у Бутинській школі

Останній дзвоник покликав на канікули усю шкільну родину.Урочисто і трепетно прощались зі школою одинадцятикласники. Вони підтримали # краще дерево в землі, ніж кулька в небі і посадили біля школи калину.

Зі сльозами на очах прощались зі своєю першою вчителькою четвертокласники.

Гарного вам, дорогі діти, відпочинку і хай здійсняться усі мрії та сподівання !!!

Свято останнього дзвінка у Бодаківській школі

Промайнув ще один навчальний рік, який цьогоріч у Бодаківській ЗОШ І-ІІІ ст. був важливий, напружений, сповнений планів і досягнень і для дирекції школи і для випускників. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято. Навіть похмура погода не стала на перешкоді цієї важливої події. Право відкрити урочисту лінійку було надано директору школи Владиці Л. А. Із щирими словами та побажаннями до учнів та вчителів звернувся заступник Вишнівецької ОТГ Волохатий С.В. хвилювання емоції та слова подяки почули і від батьків випускників. З напутніми словами до дітей звернулася Пойдич Оксана. Всі радили учням, щоб знання стали для них не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні. Привітали здобувачів освіти також директор школи Владика Л.А. та заступник директора з навчально-виховної роботи Ясінська Л.А. Слова подяки звучали і від четверокласників їхній першій вчительці Душко А.Б., яка допомагала переступити першу шкільну сходинку, навчила розуміти прекрасне.

Дирекція школи підвела підсумок за останній навчальний рік. Були нагородженні грамотами переможці олімпіад, конкурсів, а також врученні Похвальні листи за відмінні успіхи у навчанні.

І ось хвилююча мить… Почесне право Останнього дзвоника надається випускнику 11 класу Пойдичу Дмитру і першокласниці Бабійчук Ользі. Він сповістив про початок чудової пори – літніх канікул.

Завершилось свято виконанням пісні Наталії Май «Канікули» вокальним ансамблем школи під керівництвом Душко А.Б.

Свято вдалося. Чудових всім канікул!

Свято останнього дзвінка у Вишнівецькій школі