Очищення влади. Завершення перевірки щодо Забрамної В.М.

про завершення  перевірки, передбаченої
Законом України “Про очищення влади”

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої  статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 р.№ 563, службою у справах дітей Вишнівецької селищної ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», щодо Забрамної Валентини Миколаївни, яка працює провідним спеціалістом служби у справах дітей Вишнівецької селищної ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Забрамної Валентини Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади».