“ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ”: завершення перевірки щодо Заблоцької Н. Г.

Повідомлення про завершення  перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої  статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 р.№563, відділом освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», щодо Заблоцької Надії Гнатівни, яка працює провідним спеціалістом відділу освіти, культури, молоді та спорту  Вишнівецької селищної ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Заблоцької Надії Гнатівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади».