Переможці фестивалю-конкурсу юних талантів “ART-VISH”

В неділю, на громадському просторі “Вишнева алея” у смт Вишнівець, в рамках святкування Дня молоді та Дня Конституції України, відбулась друга частина мистецького фестивалю-конкурсу “ART-VISH”.
Нагадаємо, що перша частина проходила 5 червня, тоді на заваді став дощ.
Цього разу погодні умови були сприятливими, тож професійне журі, а також всі присутні мали можливість насолодитись чудовими виступами молодих талантів Вишнівеччини.

Представляємо вашій увазі повний список призерів у різних номінаціях та вікових категоріях.

ВОКАЛ

 Вікова категорія – 7 – 9 років

  1. Гран-прі – тріо «Чомучки» (керівник: Мельничук Л.П.) Залісецької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А. Чабана.
  2. Диплом I ступеня – Плевачук Анну (керівник: Іванчук В.М.) Дзвинячанського ЗЗСО І-ІІ ст. ім. І.Гнатюка.
  3. Диплом III ступеня – ансамбль «Вишиванка» (керівник: Душко А.Б.) Бодаківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Вікова категорія – 10 -14 років

  1. Гран-прі – Скоропляс Марію (керівник: Серафин І.Г.) Коханівської ЗОШ І-ІІ ст.
  2. Диплом I ступеня – Вавренюк Тетяну (керівник: Швед Ю.М.) Очеретненської ЗОШ І-ІІ ст.
  3. Диплом II ступеня – Трибух Аліну (керівник: Жила Г.І.) Бутинської ЗОШ І-ІІ ст.
  4. Диплом IIІ ступеня – Вознюк Оксану (керівник: Вознюк Т.А.) Великовікнинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Вікова категорія – 15 -17 років

  1. Гран-прі – зразковий дитячий хор «Дзвіночки» (керівник: Кошак А.С.) Старовишнівецької ЗОШ І-ІІІ ст.
  2. Диплом I ступеня – вокальний ансамбль «Сяйво» (керівник: Мельничук Л.П.) Залісецької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А. Чабана.
  3. Диплом II ступеня – Поліщук Уляну (керівник: Хаварівська Ю.В.) Великовікнинської ЗОШ І-ІІІ ст.
  4. Диплом III ступеня – вокальний дует у складі: Малігловки Аліни та Терлиги Юлії (керівник: Кравець А.П.) Вишнівецької ЗОШ І-ІІІ ст.

ХОРЕОГРАФІЯ

Вікова категорія – 7 – 9 років

  1. Диплом I ступеня – танцювальний колектив «Харизма» (керівник: Філик С.О.) Старовишнівецької ЗОШ І-ІІІст.

Вікова категорія – 10 -14 років

  1. Гран-прі – танцювальний колектив «Харизма» (керівник: Філик С.О.) Старовишнівецької ЗОШ І-ІІІ ст.
  2. Диплом I ступеня – ансамбль «Пролісок» (керівник: Тимошенко Є.О.) Котюжинської ЗОШ І-ІІ ст.
  3. Диплом I ступеня – Орлова Марічка (керівник: Данилюк Т.Є.) Коханівської ЗОШ І-ІІІ ст.
  4. Диплом II ступеня – хореографічний гурток «Візерунок» (керівник: Гоюк Н.П.) Бодаківської ЗОШ І-ІІІ ст.
  5. Диплом II ступеня – аматорський колектив «Folk modern» (керівник: Жила Г.І.) Бутинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Вікова категорія – 15 -17 років

  1. Гран-прі – танцювальний колектив «Візерунок» (керівник: Гоюк Н.П.)
  2. Диплом I ступеня – хобі-групу «У ритмі танцю» (керівник: Філіц Л.О.) Вишнівецької ЗОШ І-ІІІ ст.

«ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ  ЖАНР»

Вікова категорія – 7 – 9 років

  1. Диплом I ступеня – Герасим Соломію (керівник: Бурдяк І.А.) Залісецької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А. Чабана.

Вікова категорія – 10 -14 років

  1. Диплом I ступеня – Панонько Богданну (керівник: Навроцька Н.С.) Вишнівецької ЗОШ І-ІІІ ст.
  2. Диплом II ступеня – Осіпчука Дениса (керівник: Ключ В.С.) Великовікнинської ЗОШ І-ІІІ ст.
  3. Диплом III ступеня – Савич Яну (керівник: Савич С.М.) Великовікнинської ЗОШ І-ІІІ ст.

«ХУДОЖНЄ СЛОВО»

Вікова категорія – 10 -14 років

  1. Гран-прі – Кибалюк Юлію (керівник: Клепач Г.С.) Дзвинячанського ЗЗСО І-ІІ ст. ім. І.Гнатюка.
  2. Диплом I ступеня – Горошко Олександру (керівник: Данилюк Т.О.) Коханівської ЗОШ І-ІІ ст.
  3. Диплом I ступеня – Петришин Яну (керівник: Панчук Л.В.) Бодаківської ЗОШ І-ІІІ ст.
  4. Диплом ІI ступеня – Панонько Богданну (керівник: Панонько Н.І.) Вишнівецької ЗОШ І-ІІІ ст.
  5. Диплом ІI ступеня – Плевачук Олесю (керівник: Руда О.Ф.) Дзвинячанського ЗЗСО І-ІІ ст. ім. І.Гнатюка.
  6. Диплом ІІI ступеня – Медвідь Надію та Чорну Тетяну, (керівник: Медвідь М.В., Савчук І.Я.) Котюжинської ЗОШ І-ІІ ст.
  7. Диплом ІІI ступеня – Тимчука Петра, (керівник: Чачух Л.В.), Кривчиківської ЗОШ І-ІІ ст.
  8. Диплом ІІI ступеня – Назар Аліну, (керівник: Бринюк М.Ф.), Раковецької ЗОШ І-ІІ ст. ім. ад. Б. Козубського.

Вікова категорія – 15 -17 років

  1. Гран-прі – Степанюк Анастасію, (керівник: Клепач Г.С.) Дзвинячанського ЗЗСО І-ІІ ст. ім. І.Гнатюка.
  2. Диплом I ступеня – Онищук Наталії, (керівник: Більчук В.У.) Залісецької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А. Чабана.

«ОБРАЗОТВОРЧЕ ТА ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО»

Вікова категорія – 7 – 9 років

  1. Гран-прі – Залевську Христину (керівник: Тивонюк Л.А.)  Бутинської  ЗОШ І-ІІІ ст.
  2. Диплом I ступеня – Швидку Христину (керівник: Присяжнюк А.В.) Старовишнівецької ЗОШ І-ІІІст.
  3. Диплом IІ ступеня – Гіль Аліну (керівник: Волохата О.С.) Раковецької ЗОШ І-ІІ ст. ім. ад. Б. Козубського.
  4. Диплом IІІ ступеня – Андрощук Ангеліну (керівник: Тивонюк Л.А.) Бутинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Вікова категорія – 10 -14 років

  1. Гран-прі – Присяжнюк Анна (керівник: Присяжнюк А.В.), Вишнівецької ЗОШ І-ІІІ ст.
  2. Диплом I ступеня – Якубовську Анастасію (керівник: Подворняк К.В.), Дзвинячанського ЗЗСО І-ІІ ст. ім. І.Гнатюка.
  3. Диплом I ступеня – Коніщук Юлію (керівник: Тивонюк Л.А.), Бутинської ЗОШ І-ІІІ ст.
  4. Диплом II ступеня – Романовську Елісабет (керівник: Корната М.Д.), Вишнівецької ЗОШ І-ІІІ ст.
  5. Диплом II ступеня – Теслюк Юлію (керівник: Тивонюк Л.А.), Бутинської ЗОШ І-ІІІ ст.
  6. Диплом III ступеня – Чорну Ірину (керівник: Починок Т.В.), Великокунинецької ЗОШ І-ІІ ст.
  7. Диплом III ступеня – Волинську Юлію (керівник: Тивонюк Л.А.), Бутинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Вікова категорія – 15 -17 років

  1. Гран-прі – Лукащук Юлію, (керівник: Корната М.Д.) Вишнівецької ЗОШ І-ІІІ ст.
  2. Диплом I ступеня – Кузнецову Вероніку, (керівник: Неділь Т.А.) Старовишнівецької ЗОШ І-ІІІст.

IMG_9329 (1)DSCN0091 DSCN0104 DSCN0130IMG_9337