Перша перемога ФК “Вишнівець” у новому футбольному сезоні

ФК «ВИШНІВЕЦЬ» ПЕРЕМІГ «ЗБРУЧ-АГРОБІЗНЕС»

Джерело: https://ffternopil.com/news/3277/?fbclid=IwAR105J5w3z1AauVkzETPmhBm5-ihIbkgiZ6k4zS9jsz7qmRmO4CZ2pX2hRA

20 березня, на кутківецькому стадіоні провели спаринг учасники вищої ліги чемпіонату Тернопільської області – підволочиський «Збруч-Агробізнес» та ФК «Вишнівець».  Вишнівчани створили міні-сенсацію, здобувши перемогу – 2:0.

Незважаючи на те, що фаворитом матчу більшість фахівців називали команду з Підволочиська, в складі якої виступали такі досвідчені футболісти, як Андрій Донець, Сергій Атласюк, Сергій Шум, Андрій Дубчак, саме гравцям ФК «Вишнівець» вдалося на початку матчу відкрити рахунок. Після навісної передачі з правого краю, лідер нападу вишнівецької команди Дмитро Галадей виграв повітряну боротьбу в центральних захисників і скинув м’яча на Миколу Корзуна, який випередив голкіпера «Збруча» та переправив м’яча ударом головою у сітку воріт (1:0). Хвилин через десять зразково-показову контратаку провели вишнівчани. Партнери по команді кинули в прорив Дмитра Галадея, той підхопив м’яча на лівому краю атаки, протягнув його метрів десять і зробив точну передачу на правого півзахисника Олександра Томича, який прийняв м’яча і з близької відстані подвоїв перевагу ФК «Вишнівець» (2:0).

У другому таймі кілька небезпечних атак провели гравці «Збруча», вони були дуже близькими до взяття воріт, однак кістьми під м’яча лягали захисники і голкіпер ФК «Вишнівець». Зокрема, найреальнішу нагоду відзначитися мав досвідчений Андрій Донець, однак коли той пробивав з близької відстані на шляху м’яча став оборонець вишнівецької команди.

Натомість у другій 45-хвилинці футболісти ФК «Вишнівець» діяли на контратаках, в двох з них мали нагоду збільшити свою перевагу. Так, в першому випадку Дмитро Галадей не реалізував вихід віч-на-віч, а в другому, коли три гравці вишнівецької команди вийшли на одного захисника, вони дуже довго приймали рішення кому завершувати комбінацію, і в підсумку встиг повернутися до власних воріт Михайло Бурбела, в якого м’ячем поцілив пробиваючи по воротах Олександр Томич.

***

ФК «Вишнівець» – «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ) – 2:0 (2:0)

«Збруч-Агробізнес»: Чиж – Шум, Атласюк, П. Грабчак, Дубчак – Миронюк, Приян, Копцюх, Р. Буряк, Донець – Онищук. На заміну виходив: Бурбела.

ФК «Вишнівець»: Марків (воротар на перегляді, 46) – Щербатюк, Сайчук, Старушкевич, захисник на перегляді (Боднарук, 46) – Кантицький, Корзун, Понєдєльнік, Томич, півзахисник на перегляді – Галадей.