Попередження про проходження підземних кабелів в населених пунктах Вишнівецької територіальної громади Кременецького району Тернопільської області

наші новини електро 882

До уваги жителів Вишнівецької територіальної громади Кременецького району, ВАТ «Тернопільобленерго» в особі Збаразького РЕМ доводить до вашого відома, що в межах населених пунктів по вулицях та земельних наділах  проходять кабельні лінії 10-0,4 кВ.

Охоронні зони електричних мереж встановлюються: уздовж підземних  кабельних ліній електропередач – у вигляді земельної ділянки, обмеженої вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони лінії від крайніх кабелів на відстань 1 метра.

Порядок проведення робіт в охоронних зонах.

Забороняється  в  охоронних  зонах  кабельних ліній  виконувати  будь-які дії,  що можуть порушити нормальну роботу електричних мереж, спричинити їх пошкодження  або  нещасні випадки, а саме:

•     будувати житлові, громадські та дачні будинки;
  •      влаштовувати будь-які звалища;
  •      складати добрива, корми, торф, солому, дрова, інші матеріали;
  •      розпалювати вогнища;
  •      саджати дерева та інші багаторічні насадження,  крім випадків створення плантацій новорічних ялинок;
  •      влаштовувати спортивні майданчики для ігор,  стадіони, ринки, зупинки   громадського   транспорту,  проводити  будь-які  заходи, пов’язані з  великим  скупченням  людей,  не  зайнятих  виконанням дозволених у встановленому порядку робіт;
  •      виконувати роботи   із   застосуванням   ударних  механізмів, скидати вантажі масою понад 5 тонн,  скидати і зливати їдкі і  ті, що  спричиняють корозію  речовини,  пально-мастильні матеріали (в охоронних зонах підземних кабельних ліній електропередач);

Керівники підприємств, установ і організацій та фізичні особи несуть адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення «Правил охорони електричних мереж».

Відповідно до Правил охорони електричних мереж підприємства, установи,  організації,  окремі  громадяни у  разі відведення  їм  під забудову земельних ділянок,  на території яких розташовані електричні мережі, зобов’язані завчасно погоджувати будівництво з Збаразьким РЕМ. Також, вони повинні не пізніше як за три доби  повідомити  про  намір  виконувати  роботи у межах охоронних зон електричних мереж Збаразький РЕМ,   за  умови  своєчасного  одержання  письмового дозволу від нього на виконання цих робіт.

Всі роботи у межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній електропередач, трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв, проводити виключно під наглядом представника Збаразького РЕМ.

Наголошуємо, що у  разі  виявлення  кабелю,  не  позначеного  у технічній документації на виконання робіт, слід негайно припинити  роботи, вжити  заходів  до забезпечення збереження кабелю і повідомити про це Збаразький РЕМ по тел.: 3-11-40 (смт. Вишнівець).

Адміністрація Збаразького РЕМ ВАТ «Тернопільобленерго»