Попередження про проходження підземних кабелів

кабель логВАТ “Тернопільобленерго” в особі Збаразького РЕМ доводить до відома, що на території п’ятиповерхового будинку по вул. Грушевського від ЗТП-327 проходять кабельні лінії 10-0,4 кВ.

Охоронні зони електричних мереж встановлюються: уздовж підземних кабельних ліній електропередач – у вигляді земельної ділянки, обмеженої вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони лінії від крайніх кабелів на відстань 1 метра.

Порядок проведення робіт в охоронних зонах.

Забороняється в охоронних зонах кабельних ліній виконувати будь-які дії. що можуть порушити нормальну роботу електричних мереж, спричинити їх пошкодження або нещасні випадки, а саме:

  • будувати житлові, громадські та дачні будинки: влаштовувати будь-які звалища:
  • складати добрива, корми, торф, солому, дрова, інші матеріали: розпалювати вогнища;
  • саджати дерева та інші багаторічні насадження, крім випадків створення плантацій новорічних ялинок;
  • влаштовувати спортивні майданчики для ігор, стадіони, ринки, зупинки громадського транспорту, проводити будь-які заходи, пов’язані з великим скупченням людей, не зайнятих виконанням дозволених у встановленому порядку робіт:
  • виконувати роботи із застосуванням ударних механізмів, скидати вантажі масою понад 5 тонн, скидати і зливати їдкі і ті. що спричиняють корозію речовини, пально-мастильні матеріали (в охоронних зонах підземних кабельних ліній електропередач):

Керівники підприємств, установ і організацій та фізичні особи несуть адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення «Правил охорони електричних мереж».

Відповідно до Правил охорони електричних мереж підприємства, установи, організації, окремі громадяни у разі відведення їм під забудову земельних ділянок, на території яких розташовані електричні мережі, зобов’язані завчасно погоджувати будівництво з Збаразьким РЕМ. Також, вони повинні не пізніше як за три доби повідомити про намір виконувати роботи у межах охоронних зон електричних мереж Збаразький РЕМ. за умови своєчасного одержання письмового дозволу від нього на виконання цих робіт.

Всі роботи у межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній електропередач, трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв, проводити виключно під наглядом представника Збаразького РЕМ.

Наголошуємо, що у разі виявлення кабелю, не позначеного у технічній документації на виконання робіт, слід негайно припинити роботи, вжити заходів до забезпечення збереження кабелю і повідомити про це Збаразький РЕМ по тел. 2-11-47, 2-14-49,2-14-79, 2-10-56 (м. Збараж), 3-11-40 (смт. Вишнівець).

Начальник Збаразького РЕМ

ВАТ “тернопільобленерго”

П.І.Підлубний