За підтримки Програми “U-LEAD з Європою”, яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією у 2018-2019 роках розроблено «Посібник з питань просторового планування для уповноважених органів містобудування та архітектури об’єднаних територіальних громад».

Посібник призначений для працівників виконавчих органів сільських, селищних, міських рад із питань містобудування та архітектури (включно об’єднані територіальні громади), які відповідно до ст. 13 Закону України «Про архітектурну діяльність» належать до уповноважених органів містобудування та архітектури.

Завантажити посібник у форматі .pdf