Початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля /23.06.2021/

вітряки гоПовідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до  планованої діяльності.

Нове будівництво, експлуатація та обслуговування об’єктів енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії (вітрової електричної станції) за межами населеного пункту с. Залісці на території Вишнівецької селищної ради Кременецького району Тернопільської області.
Передбачається будівництво ВЕС в складі 1 ВЕУ потужністю до 2.5 МВт (в залежності від виробника) з підключенням до електричних мереж ВАТ «Тернопільобленерго» через лінію електропередач напругою 10 кВ від ПС 35 кВ «Вишнівець» та ГІС 35 кВ «Кунинець».
Передбачається встановлення ВЕУ з висотою башти до 140 м та діаметром ротора до 120 м. Розглядаються різні моделі світових виробників, в тому числі вітчизняних. Висота башти ВЕУ – до 140 м. Плоша території необхідна для розміщення однієї ВЕУ – орієнтовно складатиме 0.5 га. додатково передбачається влаштування: технологічних доріг до 1 км. кабельних мереж та/або ЛЕП до 4.5 км.
Щорічна генерація екологічно чистої електроенергії очікується на рівні приблизно від 5000 МВт до 9000 МВт. з урахуванням встановлення встановленої потужності ВЕС до 2.5 МВт (загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності).
Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25. але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.
Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обгрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку не розглядаються.
Ознайомитися зі Звітом з оцінки впливу на довкілля можна у Вишнівецькій селищній раді, каб. №3. 

Повний зміст оголошення:

вітряки го