Представники Вишнівецького професійного ліцею взяли участь у Міжрайонному кар’єрному форумі «ПРОФОРІЄНТАЦІЯ-2019»

18 вересня у м. Кременець відбувся І Міжрайонний Кар’єрний форум «ПРОФОРІЄНТАЦІЯ-2019», організований Кременецькою районною філією Тернопільського обласного центру зайнятості (ОЦЗ) спільно з фахівцями Тернопільського ОЦЗ та 4-ма районними філіями ОЦЗ (Збаразькою, Лановецькою, Підволочиською та Шумською), спільними партнерами: органами влади, закладами освіти, військовими, ГО «Молодь Кременеччини», приватними підприємцями та роботодавцями.

Навіть негода не стала на заваді учасникам та юним відвідувачам форуму. Школярі та студенти отримали унікальний шанс побувати військовим, кухарем-кондитером, пожежником, лікарем, ковалем, поліцейським, будівельником, бджолярем. На восьми локаціях було представлено більше 30 професій. У програмі заходу: «Ярмарок професій», презентація народних ремесел, лікування мистецтвом, рольові ігри з фінансової грамотності, тренінг для педагогічних працівників.

Привертала увагу відвідувачів оригінальністю та різноманітністю яскрава виставка кондитерських виробів майстрів Вишнівецького професійного ліцею. Кожен бажаючий міг взяти участь у майстер-класі з приготування шоколадних прикрас для десертів. Майстер-клас проводили майстер виробничого навчання Інна Тітар та учениця ліцею Вероніка Ящук.

Захоплення і жвавий інтерес у присутніх викликав показовий виступ курсантів Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою під керівництвом капітана Романа Мельника. Курсанти продемонстрували майстер-класи з військово-патріотичного вишколу та виконання нормативу по збиранню, розбиранню автомата, виставку зброї, а також, виставку з встановлення альтернативних джерел живлення.

Директорів Державних навчальних закладів «Вишнівецький професійний ліцей» та «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» Сидора Едуарда Михайловича, Ластовицького Вадима Вікторовича відзначили подяками за активну співпрацю та вагомий внесок у популяризацію профорієнтації серед населення в рамках проведення І Міжрайонного Кар’єрного форуму «ПРОФОРІЄНТАЦІЯ-2019».