Представники Вишнівецької громади взяли участь у військових навчаннях в рамках всеукраїнського стрілецького дня /відео від TV-4/

В рамках Єдиного всеукраїнського стрілецького дня у навчальному центрі «Біла» розпочалися вишколи загонів Територіальної оборони Тернопільської області. 30 листопада комплексні навчання пройшли чоловіки зі Збаразького району та міста Тернополя. Комплексні навчання будуть проводити у своїх районах краю щотижня, аби відновити навички осіб, що перебувають на обліку в загонах територіальної оборони.

Від Вишнівецької громади проходили навчання співробітники селищної ради, старости старостинських округів та вчителі допризової підготовки юнаків шкіл громади, загалом 8 осіб.