Представники Вишнівецької громади взяли участь у фестивалі громад “Разом DOBRE”

15 вересня, в неділю, Теребовлянська міська рада приймала гостей, представників громад Тернопільської області, які активно співпрацюють з програмою DOBRE.

Серед 18 учасників фестивалю громад “Разом DOBRE” – була і Вишнівецька ОТГ. Разом із ГО “ЦВІТ” провели чудовий день серед однодумців: разом збирали пазли, складаючи карту громад Тернопільщини, в дуеті із великогаївчанами вишивали, брали участь у квесті Миколи Орлова “Бюджет для громади” і стали переможцями, перевірили свої знання у SMART – вікторині щодо інструментів участі, Fuck-up обговоренні щодо невдалого досвіду, труднощів та викликів, з якими стикаються ОМС в своїй роботі, презентували ГО”ЦВІТ” через відеоролик з промовистою назвою”Порадник майбутнього”, отримали відзнаку за ефективне використання звіту головою громади, а ще взяли участь у танцювальному флешмобі.

Щиро вдячні усім організаторам за чудове свято, позитивні емоції, хороший настрій та можливість обмінятися досвідом!