Привітання з Днем медичної сестри

Шановні медичні сестри закладів охорони здоров’я Вишнівецької селищної ради!

Щиро вітаю із вашим професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри!
Серед усіх професій, які є в охороні здоров’я, наймилосерднішим справедливо вважають фах медсестри. Адже основними рисами людей, які його обрали, є самовідданість і жертовність. Недаремно ті, хто у найтяжчі хвилини свого життя потребує особливої уваги та опіки, називають Вас своїми ангелами-охоронцями, а за даними статистики, саме на плечі медсестер лягає близько 80% всього догляду за хворими.
Сьогодні, у час пандемії, медичні сестри знаходяться на «лінії вогню» та ризикують власним здоров’ям заради пацієнтів, щоразу підтверджуючи, що в медицині немає випадкових, є лише за покликанням!
Дорогі медсестри! За Вашу невтомну працю, що межує з героїзмом – низький Вам уклін і найкращі побажання. За Вашу скромність і вірність обов’язку – честь і шана. За Ваші недоспані ночі нехай віддячить Вам доля сторицею радості, добра і любові. Нехай Ваша праця ніколи не буде непоміченою в суспільстві, якому Ви віддаєте роки свого життя і звитяжної праці.
Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, миру, поваги, успіхів та оптимізму!

Володимир Кравець, Вишнівецький селищний голова

З Днем медичної сестри