Привітання селищного голови із Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники! Дорогі ветерани медичної справи!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Вишнівецької селищної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас із професійним святом!

Ваша професія – одна з найскладніших у світі, і стати лікарем може далеко не кожен. Адже для цього необхідно володіти особливим складом характеру, уважністю, точністю, спокоєм; і в той же час – твердістю, здатністю швидко приймати рішення, величезним почуттям відповідальності та постійно самовдосконалюватися.

Однак результат цієї безмежної самовіддачі перевершує всі очікування – це посмішки і вдячність врятованих вами людей і їх близьких.

Кожного дня Ви лікуєте пацієнтів від різноманітних хвороб, допомагаєте їм зберегти і зміцнити своє здоров’я. Саме тому робота медичного працівника в усі часи вважалася найнеобхіднішою і найгуманнішою у суспільстві.

Останні півтора року ви фактично перебуваєте на неоголошеній «ковідній» війні. Жертвуєте здоров’ям і навіть життям. Віддаєте всі сили заради порятунку пацієнтів. Низький вам за це уклін. На щастя, епідеміологічна ситуація в країні почала покращуватися. І є велика надія, що найскладніші часи вже позаду, і скоро ми зможемо повернутися до звичного режиму роботи.

У цей святковий день бажаю Вам, шановні медичні працівники та ветерани медичної справи, міцного здоров’я, благополуччя, життєвих сил та успіхів у Вашій нелегкій, але дуже необхідній справі!

З повагою селищний голова Володимир Кравець

unnamed (3)