Проводиться формування переліку об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію /15.03.2022/

реєстр об'єктів

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2021 р. № 1327 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1327-2021-%D0%BF#Textобласна державна адміністрація розпочинає формування переліку об’єктів житлового будівництва області, що не прийняті в експлуатацію. Формування буде здійснюється протягом чотирьох місяців.

До переліку увійдуть житлові будівлі або їх комплекси (у тому числі ті, що мають ознаки самочинного будівництва), які одночасно відповідають таким критеріям:

  • за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів будівництва із середніми (СС2) та значними наслідками (СС3);
  • фінансування об’єктів будівництва здійснювалося з використанням залучених коштів фізичних та/або юридичних осіб;
  • об’єкти будівництва не прийняті в експлуатацію у строк понад два роки із запланованої дати введення в експлуатацію згідно з договорами, відповідно до яких залучено кошти фізичних та/або юридичних осіб, або згідно з проектною документацією;
  • будівельні роботи на об’єкті будівництва не проводяться понад два останніх роки.

Просимо зацікавлених юридичних та фізичних осіб інформувати про житлові довгобуди, які відповідають зазначеним критеріям та надавати інформацію і копії підтверджуючих документів згідно з пунктом 4 Порядку формування переліку об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію.

Сформований перелік буде розміщено на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації та надіслано Міністерству розвитку громад та територій України. Інформація та матеріали використовуватимуться при розробленні пропозицій і рекомендацій з добудови об’єктів.

Інформацію просимо надавати до 15 березня 2022 року департаменту архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та енергозбереження обласної державної адміністрації на електронну пошту obl@arch.te.gov.ua, або на адресу: місто Тернопіль, вул. Грушевського, 8, тел. (0352) 52-25-71.