Проект для демобілізованих учасників АТО “Ветерани: від діалогу до працевлаштування” /21.10.2019/

Рисунок3 роіваваіфШановні ветерани!

Запрошуємо Вас взяти участь у проекті «Ветерани: від діалогу до працевлаштування».

Мета проекту — створення сприятливих умов для працевлаштування ветеранів АТО, економічна адаптація військовослужбовців після участі у бойових діях на Сході України.

Проект надасть Вам можливість поспілкуватися з топовими роботодавцями українського ринку, такими як: ПриватБанк, Ощадбанк, Укрзалізниця та інші та пройти перше інтерв’ю.

Протягом 3 днів у всіх учасників буде унікальна можливість відвідати мотивуючи лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготувати себе до співбесіди та зрозуміти очікування працедавців.

 

Участь у проекті безкоштовна. Витрати на проживання та харчування іногородніх покриваються організаторами.

 

Четвертий семінар в рамках всеукраїнського проекту відбудеться в Івано-Франківську 21-23 жовтня 2019 р. Запрошуються демобілізовані бійці АТО Івано-Франківської, Чернівецької та Тернопільської областей.

 

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства у справах ветеранів України, організатор – ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».

 

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1N48tVMeTl91a2zGsPceBU_SHeYbN1uxI7SoaC1E7plU/edit

 

З усіх питань, що виникають з приводу участі у проекті, звертайтесь за телефоном: 095-540-99-42 Наталія, ГО «Обєднання дружин та матерів бійців учасників АТО»