Профілактиктичні заходи щодо попередження пожеж провели у Старовишнівецькому старостинському окрузі

З метою профілактики пожеж та мінімізації їх наслідків, 31 жовтня 2019 року інспекторським складом Збаразького РВ Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Тернопільської області спільно з представниками місцевого самоврядування та соціальної служби Старовишнівецької селищної ради провели відпрацювання житлового сектору на території Вишнівецької громади, а саме у с. Федьківці, Кинахівці та Старий Вишнівець Збаразького району.

Під час профілактичного рейду здійснено обхід домоволодінь, розташованих на території приватного сектору. Особливу увагу приділено помешканням де проживають самотні люди похилого віку та соціально-неблагополучні громадяни. Адже, за статистикою, саме у домівках цих категорій громадян існує підвищений ризик виникнення пожеж.

Рейдова група, провела з мешканцями профілактичні бесіди та роз’яснення щодо дотримання вимог правил пожежної безпеки в побуті, інструктували з питань експлуатації електронагрівальних приладів, електромережі, приладів пічного опалення, тощо. Роздавали тематичні пам’ятки й листівки попереджувального змісту на протипожежну тематику та надавали консультативну допомогу. Здебільшого, люди охоче спілкувалися з фахівцями та уважно прислухалися до їхніх порад.