Профінформаційний семінар “Молодь на ринку праці” у Вишнівецькому ліцеї

Молодь — це соціально-демографічна група суспільства, що перебуває в стадії трудового й соціального самовизначення й володіє рядом специфічних ознак, що відрізняють її від громадян іншого віку. З одного боку, вік сприяє високій мобільності, відкритості, сміливості у зміні та пошуку роботи. З іншого – молоді не вистачає відповідного досвіду, щоб бути конкурентоспроможною на ринку праці. Тому, безробіття молоді є однією з найгостріших соціально-економічних проблем на регіональному ринку праці.

18 грудня 2019 року  у Державному навчальному закладі “Вишнівецький професійний ліцей” був проведений профінформаційний семінар “Молодь на ринку праці” із випускниками ліцею.  Провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Збаразької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Світлана Пачковська ознайомила молодь з послугами служби зайнятості та актуальними вакансіями на ринку праці. Розповіла про переваги та недоліки  у працевлаштуванні молодих фахівців, про додаткові гарантії для молоді, яка закінчила або припинила навчання у  професійно-технічних навчальних закладах.

По завершенню семінару із слухачами був проведений тест: “Наскільки я готовий до пошуку роботи після закінчення навчання”.