Про громадське обговорення детального плану території земельної ділянки по м-ну Шевченка у Вишнівці

Виконавчий комітет Вишнівецької селищної ради Збаразького району Тернопільської області повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості «ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єкта дорожнього сервісу – пункт технічного обслуговування легкових автомобілів та магазину супутніх товарів по м-ну Шевченка в смт. Вишнівець Збаразького району.

план автомийки

Замовник детального плану території – Виконавчий комітет Вишнівецької селищної ради.

Розробник – Фізична особа – підприємець Омелян М.А.

Підстава – рішення сесії селищної ради від 29.08.2018 р. №661 «Про дозвіл на розробку детального плану земельної ділянки гр. Мельничуку М.А. та гр. Мельничуку Ю.А.»

Ознайомитись з містобудівною документацією можна в приміщенні Вишнівецької селищної ради, каб. землевпорядника

Пропозиції приймаються до 10 жовтня 2018 р.

avto