Про громадське обговорення детального плану території земельної ділянки для розміщення і експлуатації об’єктів дорожнього сервісу по м-ну Шевченка у Вишнівці /23.12.2019/

Виконавчий комітет Вишнівецької селищної ради Збаразького району Тернопільської області повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості «ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу по м-ну Шевченка в смт. Вишнівець Збаразького району.

Замовник детального плану території – Виконавчий комітет Вишнівецької селищної ради.

Розробник – Фізична особа – підприємець Омелян М.А.

Підстава – рішення сесії селищної ради від 14.05.2018 р. №504 «Про дозвіл на розробку детального плану території по м-ну Шевченка в смт Вишнівець»

Ознайомитись з містобудівною документацією можна в приміщенні Вишнівецької селищної ради, каб. № 3.

Пропозиції приймаються до 23 грудня 2019 р.

Громадське обговорення відбудеться 23 грудня 2019 року в приміщенні Вишнівецької селищної ради, початок о 10.00 год.

план