вогонь

Відповідно до статей 6, 13, 21, 31 Закону України Про місцеві державні адміністрації”, статей 9 і 15 Закону України ,,Про правовий режим воєнного стану”, указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 ,,Про введення воєнного стану в Україні”, № 68/2022 ,,Про утворення військових адміністрацій”, статей 31 і 88 Лісового кодексу України, на виконання розпорядження начальника обласноïвійськової адміністрації вiд 25 березня 2022 року № 150/01.02-01 ,,Про заборону відвідування лісів населенням і в’їзду до них механічних транспортних засобів та інших механізмів у період високої пожежної небезпеки протягом 2022 року” та у зв’язку з встановленням стійкої сухої погоди, високого класу пожежної небезпеки, з метою недопущення виникнення на території району лісових пожеж:

1. Заборонити у період високої пожежної небезпеки протягом 2022 року (при встановленні IV і вище класу пожежної небезпеки за умовами погоди) відвідування лісів населенням i в’їзд до лісів (крім транзитних шляхів) механічних транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для потреб лісового Ta мисливського господарства, забезпечення оборони, громадської безпеки і порядку, транспортних засобів державних природоохоронних служб і правоохоронних органів при виконанні службових обов’язкiв, пожежних машин та іншої техніки для гасiння пожеж.

2. Лісогосподарським підприємствам району та іншим постійним лісокористувачам:

1) обмежити у період високої пожежної небезпеки доступ населення та приватних механічних транспортних засобів та інших механізмів у ліси;

2) виявляти силами державної лісової охорони, служби державної охорони природно-заповідного фонду та притягувати до відповідальності порушників лісового і природоохоронного законодавства, складати представниками лісової охорони iнших лісокористувачів акти про порушення законодавства встановленими особами та оперативно передавати матеріали на розгляд до Державної екологічної інспекції у Тернопільській області;

3) встановити цілодобовий моніторинг природних екосистем для своєчасного виявлення пожеж, гасіння загорянь на ранніх стадіях їх виникнення, невідкладне оповіщення підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.

3. Рекомендувати Кременецькому відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області при здійсненнi патрулювання на дорогах вживати заходи для недопущення в’їзду механічних транспортних засобiв та iнших механізмів у лісові масиви та iншi захисні лісонасадження.

4. Виконавчим комітетам органів місцевого самоврядування району, державному підприємству ,,Кременецьке лісове господарство”, Кременецькому районному комунальному лісогосподарському підприємству „,Кремліс”, Національному природному парку ,,Кременецькі гори”, Шумському комунальному спеціалізованому лісогосподарському Ta мисливському підприємству ,,Волинь” провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо охорони лiсiв вiд пожеж, дотримання правил пожежної безпеки та тимчасової заборони відвідування лісів населенням i в’їзду до них механічних транспортних засобів та інших механізмів у період високої пожежної небезпеки.

5. Виконавцям розпорядження про проведену роботу інформувати управління соціально економічного розвитку територій районної військової адміністрації (на електронну адресу: 02739531@mail.gov.ua) до 10 липня та 10 листопада 2022 року.

6. Управлінню соціально економічного розвитку територій районної військової адміністрації забезпечити узагальнення поданих матеріалів та про виконання розпорядження інформувати районну військову адміністрацію до 15 липня та 15 листопада 2022 року.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти першого на заступника начальника районної військової адміністрації Василя Хортика.

Начальник військової адміністрації Віталій КУДЛАК
На виконання Розпорядження Кременецької РВА
№45/02-07/1 від 14.04.2022 р.