Про нас пишуть. Вишнівецька ОТГ має великі можливості та перспективи розвитку

Днями відбулася презентація успішних проєктів та кейсів залучення бізнесу до розвитку інфраструктури Вишнівецької об’єднаної територіальної громади. У Вишнівці громада створена відносно недавно, однак за цей час вдалося зробити багато, особливо в освітній та медичній галузях, однак голова ОТГ не планує зупинятись на досягнутому.

– Плани ОТГ на майбутнє – це створення сучасного ЦНАПу та Центру безпеки, розвиток туризму та медичної галузі, покращення інфраструктури, – сказав голова Вишнівецької громади Володимир Кравець.

Також до розвитку ОТГ активно залучають громаду: скринька пропозицій та зауважень, електронні петиції, громадський бюджет, громадські слухання та обговорення, онлайн-форма звернень на сайті громади, офіційні зустрічі та прийом громадян, неформальні інтеграційні заходи.

Між іншим, громадський бюджет-2018 дуже добре себе зарекомендував. Із 16 проєктів перемогу здобули два. Це створення інтерактивного простору з зоною відпочинку та проєкт “Збережемо тепло наших дітей”.

Також голова Вишнівецької ОТГ показав спортивно-відпочинкову інфраструктуру ввіреної йому території. Керівництво шкіл розповіло про впровадження реформи «Нової української школи» в освітніх закладах Вишнівецької громади. Зокрема і про розвиток дошкільної освіти у Вишнівецькій ОТГ на прикладі ЗДО «Малятко». Цей дошкільний освітній заклад складається з чотирьох груп, а його відвідують понад 90 дітей.

Вікторія Ушакова

Джерело: Тижневик “Номер один”