Про нас пишуть: За два роки жителі Вишнівецької громади відчули зміни не на словах, а на справах (відео TV-4)

З початку заснування Вишнівецької об’єднаної територіальної громади минає два роки, але за цей короткий термін благоустрій, стан доріг та соціальна інфраструктура населених пунктів, які об’єднались, значно покращились завдяки наполегливій роботі голови ОТГ Володимира Кравця.

Джерело: Тернополяни

Нові зони відпочинку, освітлені вулиці, відремонтовані школи та групи дошкільної освіти – за два роки зміни вагомі. Як розповів очільник Вишнівецької ОТГ Володимир Кравець у ефірі телепередачі «Погляд зблизька», все більше жителів інших населених пунктів заявляють про свої наміри вступити до громади.
– Нашій громаді буде вже 2 роки. За цей період вдалось зробити чимало. Багато відремонтовано доріг, якими раніше було майже неможливо пересуватись. Окрім цього, відкрили ще одну групу в закладі «Малятко» та структурний підрозділ дошкільної освіти в Бодаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Реконструюємо школи як ззовні, так і всередині. Так помаленьку працюємо над тим, щоб громада стала дійсно сильною та заможною,– поділився Володимир Кравець.
За словами голови громади, спершу люди доволі скептично реагували на об’єднання населених пунктів з центром у Вишнівці, однак з часом побачили зміни, повірили у краще та навіть самі допомагають змінювати села.
– Зараз є багато населених пунктів, які бажають стати частиною Вишнівецької ОТГ, але деякі керівники селищних і сільських рад неохоче сприймають такі наміри. Все ж я вірю, люди доб’ються свого, бо вони знають, що ні з районів, ні з області ніхто лад не наведе. Громади – це сучасно та дієво. Навіть міжнародні донори фінансують лише ОТГ і допомагають там, де немає корупції. Зараз, наприклад, ми співпрацюємо з ГО «Цвіт», з програмою «Добре». У майбутньому обов’язково намагатимемось вирішити проблему з медициною у Вишнівецькій ОТГ. Зробити лікарню сучасною, адже існувати в такому вигляді, в якому вона є, далі просто не може, – додав Володимир Кравець.