Про нас пишуть. “Спорт проти наркотиків!” – девіз “Спортивної зими” у Вишнівецькій громаді

12 лютого 2020 року спортивний зал Старовишнівецької комунальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вишнівецької селищної об’єднаної територіальної громади гомонів дитячими голосами, адже там зібралось шість команд-учасниць фізкультурно-оздоровчого заходу “Спортивна зима”.
Організували змагання: Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, відділ освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної об’єднаної територіальної громади. До проведення змагань долучилась Ювенальна провенція Збаражчини, а змагання пройшли під гаслом “Спорт проти наркотиків”.
Посперечатися між собою зібрались команди: Боданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, дві команди Вишнівецької комунальної ЗОШ І-ІІІ ступенів, Бутинської ЗОШ І – ІІІ ступенів, дві команди Старовишнівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Протягом двох годин діти змагались у семи різноманітних естафетах на швидкість та спритність. Кожна команда виявляла свої найкращі морально-вольові якості, згуртованість, та сильний командний дух.
В результаті перемогу виборола друга команда Старовишнівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге місце завоював спортивний колектив Бутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, третє місце посіла перша команда Вишнівецької комунальної ЗОШ І-ІІІ ступнів.
Переможці та призери отримали медалі та призи від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, голови Вишнівецької селищної об’єднаної територіальної громади, Ювенальної превенції Збаражчини.