Про нас пишуть: У Вишнівецькій ОТГ відбулися Наукові пікніки

У Вишнівецькій ОТГ відбулися Наукові пікніки

Нещодавно на території Вишнівецької  ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися Наукові пікніки. На урочистості з цієї нагоди завітали представники керівництва ОТГ та гості з області.

Привітала учасників заходу заступник голови Вишнівецької ОТГ Юлія Цимбалюк, яка передала також вітання від голови громади Володимира Кравця.

– Захід є потрібним і цікавим, адже такі зустрічі, як сьогодні, допоможуть дітям в обранні майбутньої професії, їхньому інтелектуальному розвитку. Ми і надалі підтримуватимемо співпрацю наших шкіл із Центром науки м. Тернополя та вузами області, – підкреслила Юлія Цимбалюк.

На урочисте відкриття Наукового пікніку завітала також голова громадської організації «Центр Науки Тернополя» Христина Білінська,

– Приємно, що не тільки у містах , а вже і у громаді започаткували проведення таких наукових зустрічей, адже для науки немає меж. Талановиті діти є скрізь. Наша мета – зацікавити їх, залучити до співпраці. Приїжджайте до центру у будь-який час, там ви побачите ще багато нового, адже не все можна було привезти сюди, щоб продемонструвати, – зазначила Христина Білінська.

У рамках проведення Наукових пікніків, учні мали змогу ознайомитися із корисним роздатковим матеріалом. Зацікавлення викликали також тести та експерименти, які проводили студенти тернопільських університетів.

Зокрема, студентки 1-3 курсів Тернопільського національного економічного університету із факультету економіки та управління за спеціальністю маркетинг продемонстрували «секрети» своєї майбутньої професії. Вони розповіли, що яблука на вітрину натирають гліцерином, щоб ті блистіли, а молочні пластівці для реклами насипають у клей ПВА, тоді вони не розмокають.

Зазначимо, що доцент Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, завідуючий кафедрою фізики Юрій Скоренький з радістю повідомив, що під час заходу виявив у школі з десяток обдарованих дітей, які експериментують. Науковець запросив юних розумників у університет, щоб ознайомити їх із винаходами та допомогти обрати свій фах.