Про нас пишуть: У Вишнівецькій ОТГ продовжують творити добро

У Вишнівецькій громаді уже третій місяць поспіль діє благодійна акція «Радій життю, допомагаючи іншим», її ініціювала місцева жителька та керівник магазину «Знахідка» Мирослава Жук.

Жінка періодично звітує про те, що вдалося зробити у рамках акції.

– Ось і знову завітали до малозабезпечених сімей. Немає нічого кращого ніж радісні оченята дітей і щира подяка їх батьків. Вдячна всім жителям ОТГ і навколишніх сіл (не називаю кожного, бо дуже всіх багато). Також приємно, що учні 4-Б і 5-А класів Вишнівецької школи і їхні класні керівники долучаються до добрих справ. Напередодні свят вони передали діткам подарунки та солодощі. Також представники громади, зокрема, заступник голови Вишнівецької ОТГ Сергій Волохатий  підтримують цю ідею, вони по першому моєму дзвінку відкликаються допомогти, – повідомила Мирослава Жук.

ca28b0a322d6611dd0b4354907031509_M

Нагадаємо, що «Радій життю, допомагаючи іншим» – це благодійний проект, який розповсюджується на малозабезпечені сім’ї Вишнівецької об’єднаної територіальної громади. Відтак, охочі допомогти дітям можуть приносити одяг, взуття, гостинці тощо у місцевий комісійний магазин «Знахідка».