Про нас пишуть: У Вишнівецькій ОТГ церковні хори зібралися на фестиваль колядок

У Вишнівецькій ОТГ церковні хори зібралися на фестиваль колядок. Не оминули й флешмоб #колядачелендж, який передають один одному громади області. Колядувала з Вишнівецькою громадою і наша знімальна група.

коляда-вишнывець-640x360

Флешмоб #колядачелендж стрімко шириться Тернопільщиною. Не стала виключенням і Вишнівецька громада. Фестиваль колядок “В короні Неба – золота колиска” об`єднав найкращі церковні хорові колективи цієї ОТГ. З різних її куточків приїхали хористи – від великого до малого, аби разом заколядувати.

Церковні хори заспівали відому коляду разом. Зібралися всі у Старовишнівецькій ЗОШ. Організували масову коляду Вишнівецький центр культури та дозвілля та громадська організація “ЦВІТ”. Естафету у флешмобі #колядачелендж Вишнівецька громада передала Тернопільському центру розвитку місцевого самоврядування.

Джерело: TV-4
Автор: Анастасія Солтисяк