Про посилення пожежної безпеки у системі агропромислового комплексу області у пожежонебезпечний період 2021 року

До відома керівників сільськогосподарських та переробних підприємств, які знаходяться на території громади.

Згідно Протоколу чергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2021 №10 та Протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 04.03.2021 №5 департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації розроблено для використання в роботі „План комплексних організаційних та інженерно-технічних заходів, щодо запобігання виникнення, попередження і гасіння пожеж у лісових масивах, на торфовищах, сільськогосподарських угіддях у пожежонебезпечний період 2021 року”.