Про участь у Туристичному форумі Тернопілля

туризм 1Запрошуємо взяти участь у Туристичному форумі Тернопілля, який відбудеться 27-28 листопада 2019 року в м. Тернопіль.

Офіційними організаторами заходу є Тернопільська обласна державна адміністрація та Тернопільська міська рада.

Туристичний форум Тернопілля проводиться з метою презентації туристичного потенціалу та розвитку інфраструктури, ознайомлення з новим туристичним продуктом області, виведення його на якісний конкурентоспроможний рівень, який буде залучати українського й іноземного туриста, а також побудова нових ділових відносин для розвитку туризму в регіоні.

До участі у заході запрошуються представники районних державних адміністрацій, суб’єкти туристичної діяльності, музейні працівники громадські активісти, які працюють у сфері розвитку туризму.

Ознайомитися з програмою форуму та провести обов’язкову попередню реєстрацію можна за посиланням http://www.ternotour.com.ua/. Контактна особа: Яцків Ростислав Ігорович, начальник управління туризму Тернопільської обласної державної адміністрації, телефон (067) 771 53 18