Під час урочистостей до професійного свята у стінах Вишнівецького палацу педагоги насолоджувались класичною музикою

05 жовтня 2018 року, на запрошення Вишнівецької об’єднаної територіальної громади, з нагоди урочистостей до Дня працівників освіти, у стінах Вишнівецького палацу, лунала симфонічна та камерна музика.

Виступ КРЕМЕНЕЦЬКОГО НАРОДНОГО АМАТОРСЬКОГО СИМФОНІЧНОГО та КАМЕРНОГО ОРКЕСТРІВ, не залишив байдужих сердець у залі. Присутні насолоджувались творами світової класики: Ж.Бізе – Кармен “Куплети Ескамільйо” (соліст – заслужений артист України – М.Швидків), Е.Морріконе, Джо Дассена, …. а також улюблені мелодії з кінофільмів “Будулай”, “Довга дорога в дюнах” та ін.

Твори у виконанні майстерних солістів – Павла Яловського (баян), Олександра Блажка (труба), Мар’яни Томашівської (сопілка) не залишила байдужим жодного глядача. Вокальні номери за участі заслуженого артиста України Миколи Швидків та соліста Володимира Дзюми емоційно доповнили концертну програму.

Естетичною насолодою та нагородою для оркестрантів стали відвідини нещодавно відреставрованої Дзеркальної зали. Акустичні особливості цього приміщення, так і запрошували взяти до рук інструменти. Маємо надію, що ця зала наповниться живою музикою у вигляді повноцінного концерту камерного оркестру.

Учасники оркестрів висловлюють щиру подяку усім, хто долучився до організації цього концерту та можливості відвідати Вишнівецький палац симфонічному та камерному оркестрів у повному складі!