Пізнавальні уроки в початкових класах шкіл громади

Упродовж попереднього тижня представники відділу освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради проводили моніторинг рівня надання освітніх послуг закладами освіти та стан ведення документації адміністраціями.

У мене з’явилася чудова нагода відвідати уроки у 1 – 2 класах НУШ нашої громади. Я пишаюся, що нову реформу у школах Вишнівеччини впроваджують Вчителі з великої літери.

Шановні батьки, будьте певні – ваші діти в надійних руках. Підтримайте їх і будьте справжніми партнерами!!! Завітайте на уроки до своїх дітей, і ви зможете взяти участь у пальчиковій зарядці, за допомогою цеглинок LEGO і разом із дітками зробити безкоштовний масаж по спині своїм друзям, прожити із ними кольоровий тиждень, поспостерігати з допомогою лупи за краплинками роси, створити чарівну квітку із добрих справ… А ще – ваші діти відкриють вам свої таємниці, розкажуть про свої мрії… І, може, тоді ми разом зможемо зробити їхнє життя у школі ще кращим.

Щиро дякую усім педагогам, до яких я змогла завітати на урок або ж просто поспілкуватися. Дякую керівникам закладів освіти за позитивну динаміку.

Марія Погранична