«Рух – це життя»

Саме таким гаслом керувалось керівництво Вишнівецької ОТГ, коли планували встановлення вуличних тренажерів.

З кожним роком об’єктів спортивної інфраструктури у Вишнівецькій громаді стає все більше. Зокрема, зовсім нещодавно у смт.Вишнівець, а також селах Старий Вишнівець, Бодаки та Бутин з’явилися нові вуличні тренажери. Спортивні майданчики розташовані на території шкіл, та користуватись ними можуть як школярі так і всі жителі громади. Доступ до тренажерів вільний та безкоштовний.

Ст.Вишнівець_2

Вуличні тренажери встановлені спільними зусиллями Вишнівецької громади та Програми USAID DOBRE. Саме за кошти виділені Програмою було закуплено спортивне обладнання, а з місцевого бюджету був профінансований монтаж тренажерів на місцях.

 

Бутин_встановлення

“Тепер мешканці будуть віддавати перевагу заняттям спорту та зміцнюватимуть своє здоров’я. Майданчики обладнані комплексом сучасних вуличних тренажерів, які підходять для використання людьми різного віку”, – зазначив голова громади Володимир Кравець.

На жаль через карантинні обмеження, урочисте відкриття спортивних майданчиків довелось скасувати, проте новенькі сучасні вуличні тренажери створять гарний настрій жителям та гостям Вишнівецької громади