СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАВІТАВ У ДИТСАДКИ ВИШНІВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Зі снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітлахів є свято Миколая. Подарували його хлопчикам і дівчаткам колективи дитсадків Вишнівецької ОТГ.

СОНЕЧКО

сонечко бодаки

Так, у шкільному підрозділі «Сонечко» Бодаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів святкове дійство розпочалось 18 грудня о 12 годині. Разом із малюками чудову атмосферу за традицією школи створили другокласники. Допомагали їм ведучі – шестикласники Яна Петришин та Олександра Батюк. Вони розповіли присутнім про Святого угодника Божого Миколая, його життєпис, про те, що його дуже шанують в Україні, образ Чудотворця є у кожній хаті, і є багато церков, які носять його ім’я.

Дітей особливо схвилювали слова: «Сніги покрили гори і поля, блистить інеєм ліс і гай, до нас прийде крізь ниви й бори Святий угодник Миколай». Малюків цікавило, що несе він їм у торбинці. І відповідь потішила – «Багато гарних забавок несе для чемних діточок». Та тут втрутився Чортик (роль семикласника Вадима Басюка), котрий чужі дарунки занапастив, з’їв хрумкі смаколики і діткам нічого не лишив, накрутивши лише різочок. Але все врятував Ангел (п’ятикласниця Оля Завальнюк), котрий вивів на чисту воду брехунця. І Чортик розчинився, зник на велику радість малечі.

Вдячні дітки промовляють молитву: «Ангеле-охоронцю мій, ти все при мені стій, рано, ввечері, вдень і вночі будь мені до помочі».

Під ніжну мелодію вальсу на сцену виходить Святий Миколай (дев’ятикласник Мар’ян Чепчур). Йому малеча читала віршики, співала пісеньок. За це отримала даруночки.

ДЗВІНОЧОК

дзвіночок бутин

Дякують діти Святому, а він у відповідь промовляє:
Повірте у казку, надію плекайте,
Любов у сердечках завжди
зберігайте.
У світі багато залежить від вас,
І збудуться мрії, коли прийде
час.
На золотім троні, у небі нічному
Святий Миколай посідає,
А навколо нього ангели літають-
І славу Святому співають.
Вони неодмінно щодня і щоночі
Записують у чарівну книгу
Всі вчинки малечі: хто робить
охоче
Добро, а чи зло в кожну днину.
І мають ці ангели все про всіх
знати
Й по імені кожну дитину
вписати,
В ту книгу, яку Миколай лиш
читає,
Й по справах дарунки усім
визначає.
На нього повсюди всі діти
чекають,
Бо свято його над усе
полюбляють.

Такими словами розпочалось довгоочікуване свято, яке з нетерпінням чекали діти у Бутинському дитячому садку “Дзвіночок”. Свято дитинства й щедрості щороку приходить у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо Чудотворець з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці.

Але цього року свято для своїх найкращих донечок і синочків подарували батьки. Вистава “Як звірі зустрічали святого Миколая?” у виконанні дорослих повела дітей у казковий світ, світ добра, радості, щасливого дитинства. Працівники дитячого садка були щиро вдячні батькам за їх артистичні таланти. Тільки люблячі мама і тато знайдуть бажання і вміння, щоб в очах їхньої дитини засяяли блискучі вогники, вогники цікавості в очікуванні чогось чарівного. І це їм вдалося. Тож як не подякувати Олександру Гуменному, Денису Ткачуку, Христині Кузнєцовій, Василині Буковській, Юлії Андрійчук, Наталії Випринюк, Марії Тивонюк, Вірі Коніщук, Лесі Жилі, Олі Коцаренко, Тетяні Мельничук, Ірині Шойді, Анні Шмігельській, Галині Трибух, Тані Степик, Наталії Савіцькій, Людмилі Кардаш, Людмилі Дробик, Оксані Бойко.

ЛАСТІВКА

ластівка старий вишн

Піжамна вечірка «Після денного сну»

На таку тему відбулось свято Святого Миколая у Старовишнівецькому ЗДО «Ластівка». У затишній домашній атмосфері після денного сну діти старшої групи «Калинонька» продемонстрували малятам свої таланти: співали пісеньки, розповідали віршики, виконували танок, ставили різні сценки. І все для того, щоб сподобатись Святому Миколаю. Їм у дарунок працівники закладу підготували лялькову виставу «Зустріч Святого Миколая».
Хлопчики і дівчатка, їхні батьки вдячні організаторам свята –вихователю старшої групи Наталії Левенець, помічнику вихователя Юлії Опашній та музичному керівнику Світлані Савич за подаровані враження, хороший настрій діток.
«Святий Миколай ти і до нас завітай»

МАЛЯТКО

малятко

Лялькову виставу під такою назвою з участю батьків подивились із задоволенням діти Вишнівецького дитсадка «Малятко». Чи здогадувались вони, що Сорока, Лисиця, Білочка, Зайчик, Фея, Лісове Страховисько, Лісовичок, Святий Миколай – це їхні батьки Людмила Савчук, Аня Брега, Лариса Дідик, Олеся Наконечна, Оксана Чорненька, Леся Мороз, Ольга Панчук? Напевно, ні. Та від того задоволення було ще більше.

Допомагали батькам у проведенні свята вихователі Ольга Кирик, Ганна Воляніцька. Разом із дітьми вони вивчили віршики, пісеньки «Святий добрий Миколай», «Святий, святий Миколаю», «Подарунки Миколая», які органічно вписувались у прекрасний сценарій свята. В ньому слово мали і Хлопчик, і Дівчинка, і Ангели, і Святий Миколай. Чортика, правда, вигнали.

Дитячим радощам не було меж. Їхній сміх лунав безперервно і заряджав позитивною енергією всіх присутніх. На мить і вони поринули у своє дитинство.

ГАННА БАРВА