Свято Останнього дзвінка. Бутинська ЗОШ

У БУТИНІ – НІКОЛИ НЕ ЗАБУВАЮТЬ БАТЬКІВСЬКОГО ТА ШКІЛЬНОГО ПОРОГІВ!

34775027_1845270832445536_4488494081361575936_n
Уже традиційним стало те, що перший і останній дзвоники учні Бутинської ЗОШ І-ІІІ ст. починають із молебну у шкільній капличці. І цей рік не став винятком. Настоятель Церкви Різдва Пресвятої Богородиці отець Петро виконав свою місію і побажав усім Божого благословення.

Школа наша величава
Вікна відкриває в світ,
Наче у вінок зв’язала
Мрії всіх майбутніх літ,

цими словами розпочали свято Останнього дзвоника ведучі Анастасія Волинська та Едуард Дунайчик. Вони запросили на шкільну лінійку випускників – учнів 4 класу разом із класоводом Світланою Казновецькою. Наступними крокували учні 9 класу на чолі з класним керівником Петром Ганусяком. Але особливо хвилюючим був вихід на шкільне подвір’я єдиної учениці 11 класу Ангеліни Закусіло, для якої прийшла пора прощання зі школою.
Коли уже всі зібралися на святі, ведучі закликали стояти струнко і члени учнівського самоврядування внесли Державний прапор України і прапор школи. Анастасія та Едуард оголосили свято Останнього дзвоника відкритим. Пролунало «Ще не вмерла Україна».
Першим привітав випускників і гостей директор школи Ігор Головатюк. Він підвів підсумки 2017-2018 навчального року і разом із завучем із навчально-виховної роботи Тетяною Слободянюк вручив похвальні грамоти за високі досягнення у навчанні кращим учням школи. До привітань долучилися запрошені гості – завідувач методичного центру відділу освіти, культури, молоді та спорту Вищнівецької селищної ради Наталя Панонько, староста села Бутин Андрій Жила, голова піклувальної ради школи Раїса Терлига. Після цього учасники хореографічного гуртка подарували присутнім танець.
До привітань були запрошені учні 1 класу. «Школа – це дитинства несміливі кроки» заспівала учениця 1 класу Софія Очеретнюк. Її підтримали однокласники і побажали здійснення усіх мрій і сподівань випускникам. З вітаннями до учнів 9 та 11 класів звернулися вчителі Ірина Теслюк, Петро Ганусяк та Лариса Шаварська.
Після побажань вчителів у центр шкільного подвір’я запросили учнів 4 класу, які подарували глядачам свій перший у житті вальс. Для них це шкільна сходинка, на якій доводиться прощатися з початковою школою та першою вчителькою. Багато хороших слів лунало з вуст четвертокласників. Вони закликали усіх бачити в небі тільки «кольори ясні» та просто посміхатися. Не змогла втримати сліз класовод 4 класу, коли прощалась із своїми вихованцями. Світлана Євгенівна вручила подяки батькам за плідну співпрацю у навчанні та вихованні своїх учнів.
Не менш хвилюючим був день і для батьків найстарших випускників. Вони благословили своїх дітей хлібом і побажали їм ніколи не забувати батьківського та шкільного порогів.
Настав час для виступів учнів 9 та 11 класів. Вони в першу чергу подякували батькам і запросили їх на вальс. Опісля пролунали слова подяки вчителям. Виступ випускників супроводжували пісні у виконанні учениць 10 класу Мар’яни Жили, Ангеліни Рудак і Тетяни Гродської, котрі своїм чудовим співом радували присутніх.
Задзвонили у дзвоник учень 9 класу Назар Хом’як та учениця 1 класу Уляна Ткачук і передали естафету випускникам.
На завершення урочистої лінійки ведучі надали право першими вийти з лінійки випускникам. Під звуки чарівної мелодії вони заходили у школу, щоб попрощатись із класами – хтось тільки на деякий час, а дехто назавжди. Едуард Дунайчик закликав не сумувати решту учнів, адже для них починається найдовша перерва довжиною в цілісіньке літо. І всі ринули до школи. Свято завершилося, але дитячий гомін ще довго не стихав у стінах школи.
МАР’ЯНА ГУМЕННА,
с.Бутин