СВЯТО РАДОСТІ Й ОДВІЧНОЇ НАДІЇ

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це прекрасне свято радості й одвічної надії, адже в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Саме від нашої уваги, любові, виховання залежить доля наших дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо любов’ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще.
Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості постійно дбати про їхні здібності та всебічний розвиток інтересів, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Закликаю усіх зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.
У бібліотеці розгорнуто книжково-ілюстративну виставку “Дітям про їхні права”, представлено виставку малюнків “Територія дитинства”, проведено бесіду “Свої права потрібно знати”.

Хай дітвора у мирі лиш зростає,
А Україна наша процвітає!
Хай небо буде чистим, без хмаринок.
Хай сонечко лоскоче до безтями!
Нехай здоровими зростають діти,
І хай щасливі будуть їхні мами!
Сьогодні побажала вам багато,
З Днем захисту дітей,