Село Дзвиняча оговтується від снігової негоди

У сніговому полоні, відрізані від «цивілізованого» світу, опинилися жителі села  Дзвиняча. Два тижні складні погодні умови випробовували нас на міцність. Центральну дорогу замело, хутори потопали в снігових заметах, більшість дітей не мали змоги дістатися до школи. Хтозна, скільки самотужки ми б вибиралися з цієї ситуації, якби не допомога керівництва Вишнівецької ОТГ, до якої ми тепер належимо.
Жителі села Дзвиняча, староста села, батьки, вчителі, діти щиро дякують голові Вишнівецької ОТГ В.В. Кравцю, ПАП «Добрий самарянин», І.І. Демчишину, Є.М. Минзару – директору КП “Комунгосп “Вишнівець”, а також трактористам за допомогу, надану селу у боротьбі зі стихією.
Звичайно, не скрізь ще розчищені дороги. Розуміємо, що за кілька днів навести порядок там, де тижнями гуляла негода, неможливо. Надіємося, що найближчим часом жителі вулиці Грушевського, Чорнобая, Сонячної, кількох хуторів також зможуть полегшено зітхнути, маючи змогу безперешкодно добратися до аптеки, церкви, школи,магазину.
Разом ми зуміємо протистояти негоді.
Жителі села Дзвиняча
(за матеріалами на сторінці ФБ)