Семінар вчителів іноземної мови у Вишнівецькій школі

Творчо і неординарно співпрацюють вчителі іноземної мови Вишнівецької та Великогаївської територіальних громад.

Вже не вперше був проведений спільний практичний семінар. На цей раз досвідом ділилися педагоги Вишнівецьких освітніх закладів. Разом з 11-ма колегами з Великогаївської ОТГ відпрацьовувались різні прийоми інтерактивного навчання іноземної мови в рамках реалізації, концепції НУШ. Своїми напрацюваннями ділилися Ясіньська Л.А, Чепчур Т.С. (Бодаківська ЗОШ І-ІІІ ст); Шиян І.М., Якубовська Р.П., Головатюк Л.М., Петрук Н.Ф. (Вишнівецька ЗОШ І-ІІІ ст).

Традиційно гостинно почалася зустріч педагогів в стінах Вишнівецької школи. Теплими словами англійською та німецькою мовами вітали присутніх учні 11-го класу. Запальний танок учнів Старовишнівецької ЗОШ (керівник Філик С. О.) налаштував всіх учасників семінару на мажорний лад.

З привітальним словом звернулися до гостей, начальник відділу освіти Погранична М.В. та директорка школи Яковлєва В. Ф.