Семінар “Молодіжна політика в ОТГ: створення та діяльність молодіжних рад”

День емоцій, натхнення та приємної втоми у Тернопільському регіональному центрі “ULEAD з Європою”. Нашу громаду представляв Валерій Рамський.

Представники об’єднаних територіальних громад обговорили моделі реалізації молодіжної політики в громадах, ознайомилися з алгоритмом створення молодіжних рад та побачили, як вони працюють в громадах. Багато молоді, громадських активістів та вмотивованих “молодіжних працівників”. Висновок: у нас є кому формувати молодіжну політику на місцях.

Варто пам’ятати, що молодь – це не тільки наше майбутнє, але й успішне сьогодення.

Захід відбувся за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe на базі Тернопільський Центр розвитку місцевого самоврядування.