Семінар-практикум у Вишнівецькому дитсадку “Малятко”

Людина починається з добра,
Із ласки і великої любові,
Із батьківської хати і двора,
З поваги, що звучить на кожнім слові.

Такі поетичні слова Любові Забашти стали лейтмотивом семінару-практикуму, який проходив на базі Вишнівецького ЗДО “Малятко” на тему: “Новітні ігрові та діяльнісні методи навчання в умовах сучасного закладу дошкільної освіти”, в якому взяли участь завідувач методичного центру відділу освіти, культури молоді та спорту Вишнівецької селищної ради Мінакова М.В., методист центру Баюрська Г.Д., завідувачі та вихователі ЗДО.

Дитячі роки – найважливіші в житті людини. І як вони пройдуть залежить від нас дорослих – батьків, вихователів. Для гармонійного розвитку дитини дуже важливо, щоб дитина росла в атмосфері любові, доброти, чуйності. Необхідно аби діти і ми дорослі усвідомлювали: взаємини людей – велика цінність, їх треба всіляко підтримувати і збагачувати.

До уваги учасників було запропоновано перегляд інтегрованого заняття “Людина починається з добра” (вихователь Філик А.Ф.), майстер-клас “Що означає щастя?” (Мінакова М.В.). Методист Баюрська Г.Д. підготувала для педагогів консультацію щодо оновлення змісту дошкільної освіти, інноваційних технологій і методів педагогічної діяльності. По завершенню роботи семінару відбулося проведення підсумків та вироблення рекомендацій.