Сергій Волохатий про тренінг “Молодий громадський лідер”

У четвер, 9 серпня в приміщенні бази Вишнівецького стадіону відбувся тренінг “Молодий громадський лідер”. Відгуки про проведений захід оприлюднив на своїй сторінці у Facebook заступник селищного голови з питань проектного менеджменту інвестиційної діяльності та розвитку Волохатий С. В.

Сьогодні побував в ролі тренера та провів тренінг з назвою “Молодий громадський лідер” для молоді Вишнівецької ОТГ. Захід проводився в рамках мого навчання в програмі Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики. Розглядали феномен лідерства, підходи до розуміння, стилі тощо. Отримав море задоволення та цікавого досвіду під час спілкування із аудиторією молодих лідерів, які прагнуть розвиватися задля подальшого розвитку громади.

Старався під час тренінгу використовувати роботу в групах, практикував різні ігри та багато спілкувався. Аудиторія просто супер, все сприймалося на “ура”, був зв’язок, що дуже корисно для мене, як тренера, та для учасників. Захід також відвідав голова Вишнівецької об’єднаної територіальної громади Володимир Кравець, тому, думаю, рухаюся в правильному напрямку. Дякую всім, хто побував на тренінгу, нас було не дуже багато, але ми взяли якістю. Всі великі молодці! Далі буде…

P.S. Планую в подальшому “Молодий громадський лідер” перетвори на міні навчальну програму, яка стане поштовхом до активізації молоді Вишнівецької ОТГ. Думаю знайдеться чимало тренерів, які мені в цьому допоможуть! Тому стежте за анонсами!