Сесія “Ефективна співпраця з донорами та інвесторами. Напрацювання конкретних кроків” у Тернополі

6-7 жовтня 2018 р. в Тернополі відбулася сесія “Ефективна співпраця з донорами та інвесторами. Напрацювання конкретних кроків”, який проходив в рамках проекту “Децентралізація в дії: підтримка розробки дорожніх карт для місцевих громад”, організотором якої був Освітньо-аналітичний центр розвитку громад.

Були присутні представники 5-ти об’єднаних територіальних громад: Байковецької ОТГ, Заводської ОТГ, Підволочиської ОТГ, Шумської ОТГ. Вишнівецьку громаду представляли Віталій Рись, Руслана Якубовська та Інна Довгалюк.

Тренери Володимир Василевський та Олександр Волошинський надзвичайно цікаво і доступно розповіли про інвестиційний проект, які бувають інвестори, що хочуть інвестори, про програми МТД, державні та регіональні програми, а також присутні мали змогу попрактикуватися в написанні проекту.