Служба у справах дітей інформує.

6 грудня 2021 року відбулося чергове 15 засідання комісії з питань захисту прав дитини Вишнівецької селищної ради. Засідання комісії проведено під головуванням заступниці селищного голови Юлії ЦИМБАЛЮК. Участь в засіданні комісії взяли представники освіти, медичної галузі, соціальної служби, служби у справах дітей. Розглянуто 3 питання:

1. Про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав, жителя смт Вишнівець, Кременецького району, Тернопільської області по відношенню до сина.
  2. Про затвердження висновку служби у справах дітей Вишнівецької селищної ради про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України.
  3. Про постановку дітей, які опинилися в СЖО на соціальний супровід.

За результатами проведеної комісії прийнято відповідні рішення, які подані на затвердження виконавчого комітету.

Також обговорено хід проведення профілактичних заходів у закладах громади в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”