“Спортивна зима” під час карантину /25.02.2021/

З 18 січня до 25 лютого 2021 року на Тернопіллі триватиме обласний відеоконкурс «Спортивна зима» під час карантину.

Усі надіслані відеоролики на Відеоконкурс мають відображати активний спосіб життя людей від молодшого до старшого віку, як на свіжому повітрі так і у спортзалах.

У Відеоконкурсі, (без вікових обмежень), можуть взяти участь усі бажаючі.

Відеоролики надсилайте за електронною адресою: v-viddil.okms@ukr.net           Усі відеоролики, які подаються на Відеоконкурс, мають бути авторськими. У Відеоконкурсі бере участь один відеоролик одного автора.

Відеоролики, які надсилаються на Відеоконкурс, повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати наступним вимогам:

• файл у форматі МP4 (тривалість якого не перевищує 120 секунд);
  • колаж та комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту;
  • назва робіт повинна мати такий вигляд: Ім’я, Прізвище, вулиця, населений пункт, район, контактний номер телефону (автора).

(Наприклад: Руслан Бойко, вул. Подільська, 14, с. Байківці, Бережанський район, тел. 0595236511).

Результати Відеоконкурсу будуть розміщені 01 березня 2021 року в соціальній мережі Фейсбук та сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та сайті Управління фізичної культури та спорту Тернопільсьої ОДА https://www.oblsport.te.ua/ та фейсбук Всеукраїнського центру Фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Переможці та призери обласного відеоконкурсу «Спортивна зима» під час карантину будуть відзначені медалями відзнаками та сувенірною атрибутикою з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, автори та учасники першої двадцятки найпопулярніших відео будуть також нагороджені сувенірною атрибутикою з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.