Сучасне свято Останнього дзвоника влаштували у Вишнівецькій школі

“Останній дзвоник” – це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно.

Сучасне свято Останнього дзвоника влаштували у Вишнівецькій школі. Вчителі та учні йшли попрощатися зі школою колоною до сквера, який тепер став окрасою Вишнівця. Адже територія із фонтаном, лавочками, альпійськими гірками і зазелениним газоном уже стала улюбленою.

Начебто зовсім недавно 22 випускники Вишнівецької школи боязко і невпевнено увійшли в 1-й клас і у них все було попереду: перша вчителька, перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі й прикрощі. А тепер дзвенить Останній дзвінок і йдуть у минуле довгоочікувані дзвінки на перерви, щоденники успішності, кнопки на стільці сусіда. Як стрічка кіно, закінчилися безтурботні шкільні роки, що подарували багато гарного.

Привітайте своїх друзів і знайомих із закінченням школи і виходом до “дорослого життя”!

Обов’язково зафіксуйте цей прекрасний момент. Зробіть фотографії.

ВИШН

Останній дзвінок у Вишнівецькій школі був проведенний у стилі соцмереж. Випускники робили селфі з першими вчителями – Морочник Н.Д., Баюрською Г.Д., класним  керівником – Панонько Н.І. і батьками.  На святі був оголошений флешмоб для учнів всієї школи. Хештег #останнійдзвінок2019 . Це справжне, і тільки ваше свято. Нехай не перше і не останнє, але дуже значне.

До випускників з вітальним словом звернувся голова нашої громади Володимир Кравець:

«Випускники! Ви дорослішаєте. У вас колись буде своя сім’я. Буде чудова нагода розповідати про цю подію своїм дітям, а головне ще й ще раз брати участь в останньому дзвонику – скільки душа забажає.

Удачі вам, випускники, і нехай ваш останній дзвінок стане одним з найприємніших спогадів!»